ما با اتکا به دانش و تعهد، اصول ذیل را به عنوان خط مشی اصلی قرار داده و به آن متعهد می باشیم:

 1. بالا بردن رضایت مشتریان مهمترین سیاست این گروه می باشد، با انجام فعالیت های لازم رضایت آنها را محاسبه و تجزیه و تحلیل کرده و با ایجاد تعهد جمعی نسبت به پاسخ گویی به خواسته های مشتریان در کلیه سطوح اقدام می نماییم.
 2. با استفاده از نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف و ریسک های آن، کارآیی را بالا برده و همچنین با شناخت فرصت های موجود خارجی و نقاط قوت داخلی و ریسک های آنها در راستای بالا بردن سهم بازار تلاش و کوشش نماییم.
 3. فعالیت هایمان را با رعایت مقررات زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه ای و الزامات قانونی انجام داده و با بکارگیری روش های مناسب، مصرف انرژی را بهینه و از منابع در اختیار بطور صحیح استفاده می نماییم.
 4. با اجرای برنامه های آموزشی در راستای افزایش دانش و مهارت کارکنان در کلیه حوزه ها مخصوصا در حوزه رسیدگی به شکایات، مشکلات مشتریان شاکی را کاهش میدهیم.
 5. کارکنان با ارزشمندترین سرمایه های سازمان می باشند ، با ایمن سازی و پاکسازی محیط کار شرایط مساعدی جهت انجام فعالیت ها توسط آنها فراهم می نماییم.
 6. کیفیت محصولات نقطه قوت ما بوده و امری فراگیر و متاثر از عملکرد کلیه واحدهاست.
 7. حفظ امنیت سایت
 8. تدوین و اجرای برنامه های آموزشی به منظور افزایش آگاهی مشتریان و تامین کنندگان
 9. تامین رضایت مشتریان و تامین کنندگان از طریق انجام امور سایت به نحو احسن
 10. رعایت اصول  و مقررات خرید و فروش های اینترنتی بر طبق استاندارد های موجود
 11. جلوگیری از هر گونه اشکال فنی در سایت
 12. اجرای طرح های تحقیق و توسعه
 13. در رابطه با ارائه تجهیزات بیمارستانی در این سایت اعلام می گردد این سایت فقط معرفی کننده شرکتها و محصولات در این خصوص خواهد بود و فروش و ارائه آنها به صورت B2B است و در صورت فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی ارائه خدمت خواهد شد.